Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot MINI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc ssania | 9000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pobór mocy | 70 W |
| Czas pracy | 150 min |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 286 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 286 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Masa stacji bazowej | 5,86 kg |
| Waga całkowita | 8,96 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 1,7 cm |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 1,4 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR, TrueMapping 2.0 |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,8 kg |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące