Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N10 Plus (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Zbiornik na kurz w robocie sprzatającym + zbiornik w stacji ładującej |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| System filtracji | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | ECOVACS HOME |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Moc | |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pobór mocy | 40 W |
| Czas pracy | 200 min |
| Napięcie baterii | 14,8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 93 mm |
| Wydajność | |
| Dodatkowe informacje | Funkcja zaawansowanej mapy Ciągłe czyszczenie Mapa generowana przez aplikację Raport głosowy FW OTA |
| Moc ssania | 4300 Pa |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,24 l |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,42 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Typ nawigacji | dToF |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Filtr x 1 Szczotka boczna x 2 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Zbiornik x 1 Płyta z tkaniny x 1 Ściereczka do czyszczenia x 1 Odkurzacz x 1 Worek na kurz x 1 Kabel zasilający x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące