Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc | |
| Moc ssania | 8000 Pa |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Czas pracy | 170-300 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie znamionowe | 14,8 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej | 218 x 73 x 111 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Posadzki | Dywan Płytki Podłoga |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,22 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Tryby czyszczące | Odkurzanie/odkurzanie i mopowanie |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Stacja ładowania x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące