Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N30 Pro Omni czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Turbo 2.0 |
| Filtr | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc ssania | 10000 Pa |
| Czas pracy | 320 min |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Średnica produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej | 340 x 485 x 540 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wydajność | |
| Posadzki | Parkiet Dywan Płytki Linoleum Podłoga |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,35 l |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Poziom hałasu | 83 dB |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Mycie na mokro | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 3 l |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 3,5 l |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,6 l |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Funkcja programowania | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Temperatura suszenia | 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 Robot x 1 2x okrągłe nakładki do mopa Worek na kurz x 1 Szczotka boczna x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Filtr x 1 Szczotka główna x 1 Głowica mopująca x 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące