Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 (czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc ssania | 2300 Pa |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Czas pracy | 110 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Zasilanie sieciowe |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Moc znamionowa | 40 W |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 35,3 cm |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Wydajność | |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ nawigacji | Smart Navi 3.0, TrueMapping |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Tryby czyszczące | Automatyczny, zakres, niestandardowy |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,42 l |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Filtr | Tak |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Dodatkowe informacje | Raport głosowy Ciągłe czyszczenie Planowanie czasu FW OTA Mapa generowana przez aplikację Funkcja zaawansowanej mapy |
| Wykrywanie pojemników na kurz | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Wartość progowa wspinaczki z płytą mopującą | 1,3 cm |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotki boczne |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,24 l |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka główna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Ściereczki do mopowania x 10 Komplet szczotek bocznych x 2 Płyta mopująca x 1 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Zbiornik x 1 Ściereczka do czyszczenia x 1 Robot x 1 Stacja ładowania x 1 Filtr x 1 |
Gwarancja 3 miesiące