Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot T10 Turbo (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Wykrywanie pojemników na kurz | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Pro 3.0 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Filtr | Tak |
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Moc ssania | 3000 Pa |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 260 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 103,3 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wydajność | |
| Dodatkowe informacje | FW OTA Mapa generowana przez aplikację Ciągłe czyszczenie Raport głosowy Planowanie czasu Funkcja zaawansowanej mapy |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Regulacja mocy | Ręczny |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Typ nawigacji | dToF |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Posadzki | Płytki Dywan Podłoga |
| Poziom hałasu | 66-68 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,24 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Tryby czyszczące | Automatyczny, zakres, niestandardowy |
| Funkcja programowania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Filtr x 1 Szczotka boczna x 2 Narzędzie do czyszczenia x 1 Zbiornik x 1 Robot x 1 Ściereczki do mopowania x 2 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Nakładka do mopa x 1 |
Gwarancja 24 miesiące