Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot T20 Omni (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Filtr | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Turbo 2.0 |
| Wykrywanie pojemników na kurz | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Czas pracy | 170 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Napięcie robocze | 14,8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 362 mm |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja programowania | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Tryby czyszczące | Automatyczny, zakres, niestandardowy |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Typ nawigacji | dToF |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Posadzki | Podłoga Płytki Dywan |
| Dodatkowe informacje | Funkcja zaawansowanej mapy Ciągłe czyszczenie FW OTA Raport głosowy Mapa generowana przez aplikację Planowanie czasu |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Nakładka z mikrofibry do mopa x 2 Szczotka do czyszczenia x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Robot x 1 Kabel zasilający x 1 Worek na kurz x 1 Płyta z tkaniny x 2 Filtr x 1 Szczotka boczna x 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące