Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot T20 Omni (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Ilość komór baterii | 8 |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Pobór mocy | 45 W |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 260 min |
| Napięcie baterii | 14,8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 362 mm |
| Średnica | 36,2 cm |
| Wysokość produktu | 103,5 mm |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Masa stacji bazowej | 14 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 448 x 430 x 578 mm |
| Wydajność | |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Programy do odkurzaczy | Ręczny Area Automatyczna |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,3 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Liczba programów | 4 |
| Funkcja programowania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 533 mm |
| Głębokość opakowania | 486 mm |
| Wysokość opakowania | 642 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące