Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot T30 Pro OMNI biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Turbo 2.0 |
| Kształt | Okrągły |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 290 min |
| Moc ssania | 11000 Pa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 3,1 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Wydajność | |
| Dodatkowe informacje | Raport głosowy FW OTA Ciągłe czyszczenie Funkcja zaawansowanej mapy Planowanie czasu Mapa generowana przez aplikację |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Tryby czyszczące | Tylko odkurzanie/Mopowanie/Tryb odkurzania i mopowania/Mopowanie po odkurzaniu |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Posadzki | Podłoga Dywan Płytki |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,55 l |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Kabel zasilający x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące