Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot T50 Pro Omni
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Samoczyszczący | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Turbo 2.0 |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 9 mm |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas ładowania | 3,7 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 255 min |
| Moc ssania | 15000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 352,7 mm |
| Szerokość produktu | 351,6 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Posadzki | Laminat Linoleum Podłoga Dywan Parkiet Płytki Drewno |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,055 l |
| Funkcja programowania | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,26 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód Antykolizyjny |
| Tryby czyszczące | Tylko odkurzanie/Mopowanie/Tryb odkurzania i mopowania/Mopowanie po odkurzaniu |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czyszczenie i mapowanie w tym samym czasie Wirtualna ściana Mapa generowana przez aplikację Mapy wielopiętrowe Aktualizacja OTA Asystent głosowy YIKO Ciągłe czyszczenie Szybkie mapowanie |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Worek na kurz x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Szczotka boczna x 1 Szczotka główna x 1 Głowica mopująca x 2 Filtr x 1 Przewód zasilający x 1 Robot x 1 Podkładka do mopa x 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące