Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X11 Pro Omni (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc ssania | 19500 Pa |
| Mop dołączony | Tak |
| Konstrukcja | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Czas pracy | 206 min |
| Pobór mocy | 110 W |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie baterii | 20 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Waga całkowita | 14,1 kg |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 459 x 338 x 533 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Wydajność | |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,22 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 1 cm |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,5 l |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Typ nawigacji | AIVI 3D 3.0, D-ToF lidar, TruEdge 3D |
| Poziom hałasu | 62,9 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,11 l |
| Minutnik | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 408 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące