Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X2 Combo (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Moc ssania | 8700 Pa |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas ładowania | 5,5 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 210 min |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 kg |
| Masa stacji bazowej | 14 kg |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 554 x 443 x 523 mm |
| Wydajność | |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,42 l |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ nawigacji | LiDAR Mapowanie |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 610 mm |
| Szerokość opakowania | 632 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24,4 kg |
| Głębokość opakowania | 488 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące