Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X2 OMNI (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Turbo |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| System wykrywania przeszkód | AIVI® 3D 2.0 |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Moc ssania | 8000 Pa |
| Czas pracy | 186 min |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Czas ładowania | 5,5 godz |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie robocze | 14,4 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej | 394 x 443 x 527,5 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Posadzki | Płytki Dywan Podłoga |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,42 l |
| Tryby czyszczące | Tylko odkurzanie/Mopowanie/Tryb odkurzania i mopowania/Mopowanie po odkurzaniu |
| Funkcja programowania | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,18 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Poziom hałasu | 64,9 dB |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Dodatkowe informacje | Mapa generowana przez aplikację Ciągłe czyszczenie Raport głosowy FW OTA Planowanie czasu Funkcja zaawansowanej mapy |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Płyta z tkaniny x 2 Kabel zasilający x 1 Worek na kurz x 1 Szczotka boczna x 1 Stacja ładowania x 1 Skrócona instrukcja obsługi x 1 Instrukcja obsługi x 1 Ściereczka do czyszczenia x 2 Robot x 1 |
Gwarancja 24 miesiące