Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X5 Omni (czarny) (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Podciśnienie | 12,8 kPa |
| Konstrukcja | |
| Kształt | D-shape |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Czas pracy | 217 min |
| Czas ładowania | 4,4 h |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pobór mocy | 45 W |
| Czas pracy baterii | 400 m² |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 346 mm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Wydajność | |
| Posadzki | Płytki Drewno Podłoga Linoleum Parkiet Dywan Laminat |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Programy do odkurzaczy | Edge |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,5 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Poziom hałasu | 67,9 dB |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,25 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | TrueDetect 3D 3.0 |
Gwarancja 24 miesiące