Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X5 Omni (czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Kształt | D-shape |
| Filtr | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy | 217 min |
| Czas pracy baterii | 400 m² |
| Czas ładowania | 4,4 h |
| Moc ssania | 12800 Pa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pobór mocy | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 346 mm |
| Waga bazy | 11 kg |
| Wymiary stacji bazowej | 394 x 443 x 528 mm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Wydajność | |
| Typ nawigacji | TrueDetect 3D 3.0 |
| Posadzki | Linoleum Dywan Podłoga Płytki Drewno Parkiet Laminat |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 3,5 l |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,25 l |
| Samoczyszczący | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Maksymalna temperatura prania | 70 °C |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Worek na kurz x 1 Głowica mopująca x 2 Odkurzacz x 1 2x okrągłe nakładki do mopa Kabel zasilający x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
Gwarancja 3 miesiące