Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X8 Omni (biały) (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,22 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Filtr | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,11 l |
| Klasa filtracji | M6 |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 95 ml |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę (stacja bazowa) | 4 l |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Czas ładowania | 4,1 h |
| Napięcie ładowania | 20 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 18000 Pa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ciągły czas pracy przy mocy maksymalnej | 128 min |
| Ciągły czas pracy przy mocy minimalnej | 270 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej | 350 x 477 x 533 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 351,5 mm |
| Waga bazy | 7,3 kg |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Wydajność | |
| Posadzki | Podłoga Płytki Drewno Linoleum Parkiet Dywan Laminat |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Typ nawigacji | LiDAR dToF |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Maksymalna temperatura prania | 75 °C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcje sztucznej inteligencji (AI) | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Poziom hałasu (max) | 75 dB |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Maksymalna powierzchnia mopowania na jednym zbiorniku | 400 m² |
| Funkcja mopowania | Tak |
| System wykrywania przeszkód | RGBD |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Temperatura suszenia | 63 °C |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 1 x Filtr antybakteryjny Szczotka główna x 1 1 x Głowica mopująca Kabel zasilający x 1 Instrukcja obsługi x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Szczotka boczna x 1 Worek na kurz x 1 Odkurzacz x 1 |
Gwarancja 24 miesiące