Producenci
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X9 Pro Omni
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 16600 Pa |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 65,7 W |
| Czas pracy | 186 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 158 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Głębokość produktu | 351,5 mm |
| Waga całkowita | 12,8 kg |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 338 x 459 x 500 mm |
| Wydajność | |
| Ilość szczotek | 2 |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar |
| Mycie na mokro | Tak |
| Poziom hałasu | 65,7 dB |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Posadzki | Parkiet Płytki Drewno Linoleum Winyl Laminat Podłoga Dywan |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,22 l |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Technologia rozplątywania włosów | Tak |
| Automatyczne suszenie mopa | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,5 kg |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 408 mm |
Gwarancja 24 miesiące