Producenci
Robot sprzątający KARCHER RCF 3 - 1.269-660.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Czas pracy baterii | 80 m² |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas pracy | 120 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Masa stacji bazowej | 400 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 142 x 153 x 124 mm |
| Średnica | 34 cm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,43 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 1,15 l |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące