Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame E20 Plus (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Mop dołączony | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Moc | |
| Czas pracy | 260 min |
| Czas pracy baterii | 175 m² |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Masa stacji bazowej | 2,1 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 173 x 213 x 270 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Pojemność na kurz (baza) | 4 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 1,8 cm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,245 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,33 l |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Nakładka do mopa x 1 Odkurzacz x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Zasilacz x 1 Szczotka boczna x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Ergonomia | |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące