Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame E30 Ultra
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 180 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Średnica | 34,9 cm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 340 x 456 x 590 mm |
| Waga produktu | 3,82 kg |
| Masa stacji bazowej | 8,1 kg |
| Wydajność | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Posadzki | Płytki Drewno Podłoga Dywan Parkiet Linoleum Laminat |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Ściereczki do mopowania x 2 Szczotka boczna x 1 Uchwyty do nakładek mopujących x 2 Worek na kurz x 1 Pojemnik na kurz x 1 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Robot x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Zbiornik na wodę x 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące