Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame P50 Pro Ultra (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Mop dołączony | Tak |
| Konstrukcja | |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Google Home | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Moc ssania | 19000 Pa |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 103,8 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Masa stacji bazowej | 9 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 420 x 458 x 470 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,08 l |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Ściereczki do mopowania x 2 Przedłużenie rampy stacji bazowej x 1 Robot x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Płyn czyszczący x 1 Worek na kurz x 1 Automatyczna komora na detergent x 1 Filtr x 1 Futerał na wkład mopujący x 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące