Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame P50 Ultra (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Moc ssania | 19000 Pa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 180 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Masa stacji bazowej | 9 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 420 x 458 x 470 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Średnica | 35 cm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Wydajność | |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Posadzki | Laminat Parkiet Podłoga Płytki Drewno Linoleum Dywan |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Filtr x 1 Przedłużenie rampy stacji bazowej x 1 Worek na kurz x 1 Głowica mopująca x 2 Odkurzacz x 1 Instrukcja obsługi x 1 Ściereczki do mopowania x 2 |
| Ergonomia | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące