Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame V50 Ultra Complete (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Mop dołączony | Tak |
| Filtr | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Moc ssania | 24000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 35 cm |
| Wysokość produktu | 89,5 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wydajność | |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Typ nawigacji | FlexiRise™ |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 6 cm |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 3,5 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Posadzki | Płytki Drewno Podłoga Dywan Parkiet Linoleum Laminat |
| Samoczyszczący | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Pojemnik na kurz x 1 Osłona szczotki głównej x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Szczotka główna x 1 Głowica mopująca x 2 Detergent x 1 Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
| Stacja bazowa | |
| Waga stacji ładującej | 9,55 kg |
| Wymiary stacji bazowej | 420 x 458 x 470 mm |
Gwarancja 24 miesiące