Producenci
Robot sprzątający Mova by Dreame Z50 Ultra (czarny) (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Moc | |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Moc ssania | 19000 Pa |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 463 x 390 x 545 mm |
| Średnica | 35 cm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Wydajność | |
| Czas suszenia | 3,5 h |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4,5 l |
| Pojemność na kurz (baza) | 4 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Roztwór czyszczący x 2 Osłona szczotki głównej x 1 Szczotka boczna x 1 Krawędziowa podkładka mopa x 1 Instrukcja obsługi x 1 Filtr x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Robot x 1 Podkładka do mopa x 2 Pasek szczotkowy x 1 Szczotka główna x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące