Producenci
Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Pobór mocy | 50 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 175 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Średnica | 35,3 cm |
| Wydajność | |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Liczba programów | 3 |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,42 l |
| Zawartość opakowania | |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Stacja dokująca uwzględniona | Tak |
Gwarancja 24 miesiące