Producenci
Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+ (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Moc ssania | 3000 Pa |
| Typ obsługiwanych baterii | Zasilanie sieciowe |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 175 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Średnica | 35,3 cm |
| Waga stacji ładującej | 4,3 kg |
| Wydajność | |
| Typ nawigacji | dToF |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ Pro 2.0 |
| Mycie na mokro | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Filtr | Tak |
| Tryby czyszczące | Automatyczny, zakres, niestandardowy |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,42 l |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,18 l |
| Dodatkowe informacje | Planowanie czasu Ciągłe czyszczenie Mapa generowana przez aplikację Raport głosowy FW OTA Funkcja zaawansowanej mapy |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotki boczne |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Ruchoma szczotka główna |
| Wykrywanie pojemników na kurz | Tak |
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Nr modelu stacji ładującej | D-CD01-2051 / Automatyczna stacja ssąca CH1918 |
| Wartość progowa wspinaczki z płytą mopującą | 1,3 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Ściereczki do mopowania x 10 Kapsułka odświeżacza powietrza x 1 Stacja ładowania x 1 Filtr x 1 Odświeżacz powietrza x 1 Worek na kurz x 2 Komplet szczotek bocznych x 2 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 3 miesiące