Producenci
Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot X1 Plus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Pobór mocy | 45 W |
| Napięcie baterii | 14,8 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 140 min |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wysokość produktu | 103,3 mm |
| Średnica | 35,3 cm |
| Wydajność | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Posadzki | Podłoga Dywan |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik podczerwieni |
| Liczba programów | 3 |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Minutnik | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Nie |
| Ilość szczotek | 2 |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,4 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,24 l |
| Funkcja programowania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 432 mm |
| Szerokość opakowania | 479 mm |
| Głębokość opakowania | 411 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące