Producenci
Robot sprzątający z bazą KARCHER RVC 3 Comfort Extra
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 1500 Pa |
| Mop dołączony | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Szczotka boczna | Tak |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Cechy | |
| Bluetooth | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości |
| Timer | Tak |
| Cechy szczególne | 2 programy mycia + personalizowany (1 z 17 dostępnych w aplikacji) |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| WLAN | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Czas pracy | 130 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3,83 h |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,28 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,24 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Posadzki | Podłoga Dywan |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Filtr | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Szczotka do kurzu | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szczotka boczna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące