Producenci
Robot sprzątający z bazą KARCHER RVM 4 Comfort
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe stacji bazowej | 240 V |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 100 / 240 V |
| Czas pracy | 160 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga całkowita | 4,1 kg |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Średnica | 35 cm |
| Wydajność | |
| Prędkość czyszczenia | 45 m²/h |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Minutnik | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 300 l |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,1 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące