Producenci
Robot sprzątający z mopem Dreame Bot W10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | D-shape |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Moc znamionowa | 55 W |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie wyjściowe stacji | 19,8 V |
| Napięcie wejściowe stacji | 100 – 240 V |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej | 375 x 400 x 430 mm |
| Wymiary produktu | 334 x 314 x 105,5 mm |
| Wydajność | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Funkcja programowania | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,45 l |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Szczotka boczna x 1 Baza x 1 Ściereczki do mopowania x 2 Robot x 1 Kabel zasilający x 1 |
Gwarancja 24 miesiące