Producenci
Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość pyłu | 2,5 l |
| Podciśnienie | 4 kPa |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Kształt | Okrągły |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96,3 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Średnica | 34,9 cm |
| Szerokość produktu | 349 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,145 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,4 l |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja dokująca uwzględniona | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące