Producenci
Robot sprzątający ze stacją Dreame L10 Ultra (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 5300 Pa |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy baterii | 200 m2 |
| Czas pracy | 210 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Masa stacji bazowej | 8,9 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 403 x 403 x 483 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,35 l |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące