Producenci
Robot sprzątający ze stacją Dreame L10s Ultra (biało-srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Moc ssania | 5300 Pa |
| Czas pracy baterii | 200 m2 |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Czas pracy | 210 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Waga i rozmiary | |
| Masa stacji bazowej | 8,9 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 423 x 340 x 568 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 7 mm |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 3,35 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,35 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 2,4 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 2,5 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,08 l |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Worek na kurz x 1 Robot x 1 Szczoteczka do czyszczenia x 1 Roztwór czyszczący x 1 Kabel zasilający x 1 Instrukcja obsługi x 1 Szczotka boczna x 1 Uchwyty do nakładek mopujących x 2 Ściereczki do mopowania x 2 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące