Producenci
Roboty Kuchenne GORENJE MMC1005W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 6 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pokrywa ochronna | Tak |
| Pojemność miski | 4,8 l |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Wysokość produktu | 344 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Blender w zestawie | Tak |
| Mieszadło w zestawie | Tak |
| Maszynka do mielenia mięsa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące