Producenci
Roboty kuchenne KENWOOD KVL4110S (1200W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Mikser stojący |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Blender | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Pojemność miski | 6,7 l |
| Przycisk turbo | Tak |
| Pojemność misy blendera | 1,5 l |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 7,66 kg |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Liczba haków do ciasta | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące