Producenci
Rommelsbacher EKM 200 110 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Materiały | Plastik |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Twarde szlifowanie | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 110 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
Gwarancja 24 miesiące