Producenci
Rondelek DEMEYERE Atlantis 7 40850-148-0 - 3 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Prąd elektryczny Gaz |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 40,5 cm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Średnica | 20 cm |
| Pojemność | 3 l |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy