Producenci
Rondelek niski z 2 uchwytami Demeyere Atlantis 7 - 2.8 ltr (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Gaz Prąd elektryczny Ceramika |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica dna | 24 cm |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Pojemność | 2,8 l |
| Średnica | 24 cm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 2,95 kg |
| Długość produktu | 515 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące