Producenci
Rondelek stalowy DEMEYERE Industry 5 40850-672-0 - 2.2 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Gaz Halogen Indukcja Prąd elektryczny |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Długość produktu | 39,1 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Pojemność | 2,2 l |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy