Producenci
Rondelek stożkowy DEMEYERE Apollo 7 40850-221-0 - 2 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Gaz Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 38,5 cm |
| Średnica dna | 14 cm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Średnica | 20 cm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Waga produktu | 970 g |
| Pojemność | 2 l |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy