Producenci
Rondelek stożkowy DEMEYERE Atlantis 7 40850-929-0 - 3.3 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Elektryczne Ceramika Halogen Indukcja |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Długość produktu | 49,5 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Pojemność | 3,3 l |
| Waga produktu | 1,7 kg |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy