Producenci
Rondelek stożkowy z pokrywką DEMEYERE Industry 5 40850-744-0 - 3.3 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Prąd elektryczny Gaz Ceramika |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,57 kg |
| Szerokość produktu | 251 mm |
| Długość produktu | 452 mm |
| Średnica | 24 cm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Pojemność | 3,3 l |
Gwarancja 24 miesiące