Producenci
Rotho kosz na śmieci obrotowy TWIST limonkowy 10L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 10 l |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 248 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
Brak gwarancji