Producenci
Rotho kosz na śmieci obrotowy TWIST niebieski 25L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pojemność | 25 l |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 476 mm |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
Brak gwarancji