Producenci
Router, Kontroler UniFi, Access Point Wi-Fi 6 Ubiquiti UniFi UniFi Express (UX-EU)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 60 |
| Bluetooth | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 302 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA-PSK IPSec WPA WPA3 WPA-Enterprise |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Liczba strumieni danych | 2x2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Maksymalna moc Tx (5 GHz) | 25 dBmW |
| Maksymalna moc nadawania (2,4 GHz) | 22 dBmW |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5,15 dBi |
| Ilość anten | 3 |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia – grozi porażeniem prądem. Upewnij się, że urządzenie jest stabilnie zamontowane i wentylowane. Nie używać w wilgotnych warunkach. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące