Producenci
Router 5G Zyxel FWA-710-EU0102F Outdoor Standalone/Nebula z Licencją Nebula Pro 1 ROK, 2.5GB LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Metal, Poliwęglan (PC) |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Status |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 15 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 1,11 kg |
| Ochrona | |
| Firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Multi-Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Głębokość opakowania | 287 mm |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Dołączona antena | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wtryskiwacz PoE w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Rodzaj kierunku anteny | Kierunkowa |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 9 dBi |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Typ anteny | 2x2 |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | SIM |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SMS | Nie |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Standard 5G | NR |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest stabilnie zamontowane i wentylowane. Nie otwierać urządzenia – grozi porażeniem prądem. Nie używać w wilgotnych warunkach. |
Gwarancja Wieczysta