Producenci
Router AVM FRITZ Box 6860 5G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 6,8 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Ochrona | |
| Firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSec WPA3 WPA2 WPS |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Typ anteny | 4x4 |
| Ilość anten | 4 |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2402 Mbit/s 600 |
| Wi-Fi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość przesyłania danych | 1,3 Gbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Sieć komórkowa | |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 3500 MHz 2500 1400 MHz 800 700 1800 2600 900 1500 850 2300 3800 |
| Standardy 3G | HSPA+ UMTS |
| Standardy 4G | LTE-A |
| Obsługiwane sieci 4G | 3500 MHz 3700 MHz 1500 MHz |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Sieć danych | 3G 4G 5G |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Serwer DHCP | Tak |
Gwarancja 24 miesiące