Producenci
Router CUDY C200P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE FCC |
| Cechy | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 209 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Wysokość opakowania | 81,5 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1af IEEE 802.3at |
| Dane opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Protokoły | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące