Producenci
Router CUDY LT700 Outdoor_EU Router 4G/5G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Diody LED | System, WLAN |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP WPA2 WPA2-PSK WPA-PSK WPA |
| Cechy zarządzania | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Maksymalna moc nadawania (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows XP Windows 11 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 2000 Windows 98SE Windows 11 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Windows 7 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Wtryskiwacz PoE w zestawie | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4 / IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Ilość anten | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 2G | GSM Edge |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| SMS | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące