Producenci
Router CUDY MF4 Mobilny Wi-Fi 802.11b/g/n 4G LTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Typ produktu | Przenośny router |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 92 g |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Wysokość produktu | 15,5 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK WEP |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Niedostępny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Obsługa Samby (pamięć masowa) | Tak |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 13.04 Ubuntu 14.10 Ubuntu 17.10 Ubuntu 15.04 Ubuntu 16.10 Ubuntu 14.04 Ubuntu 13.10 Ubuntu 15.10 Ubuntu 16.04 Ubuntu 20.04 LTS Ubuntu 18.04 LTS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Modulacja | 64-QAM 16-QAM QPSK |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 54 Mbit/s |
| Liczba kanałów | 13 kan. |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 150 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 11 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 150 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Ethernet WAN | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie | 5 V |
| Liczba użytkowników | 10 użyt. |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G | Tak |
| Obsługa pasm GSM | 850 900 |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 2G | Edge |
| 4G | Tak |
| 5G | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące